Oldboye » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
GALAKTIK FOOTBALL | 4:3 | OLDBOYS BESKID |
2020-02-19, 19:30:00 |
||
oceny zawodników » |
O Klubie Oldboys Beskid Skoczów
Witamy Serdecznie na stronie Oldboys Beskid Skoczów - drużyny która składa się w głównej mierze z zawodników, którzy występowali kiedyś w barwach KS Beskid Skoczów. Drużyna Oldboys Beskid Skoczów istnieje od kilkunastu lat. Zawodnicy w niej grający spotykają się regularnie, żeby po zakończeniu wyczynowej kariery nadal cieszyć się grą w piłkę nożną. Drużyna Oldboys występuje w różnego rodzaju turniejach, meczach charytatywnych i meczach towarzyskich. Zespół gra regularnie w okresie zimowym w Halowej Lidze Amatorów, w okresie letnim natomiast, występuje czasem w Lidze Amatorskiej, grającej na boiskach "Orlik". Gra w obu ligach wiąże się z koniecznością rywalizacji z młodszymi zawodnikami. Najczęściej Oldboje wychodzą z tych rywalizacji zwycięsko :-)
17:00:00
Przyjaciele 7 : 7 LKS Spójnia Górki Wielkie
Chrapek T. x2
Szołdra A. x2
Herzyk D. x1
Boboń P. x1
Kochman B. x1
Drelich J. x3
Gańczarczyk-Dec M. x2
Kozik J. x1
Chrapek S. x1
17:50:00 LKS
Beskid Brenna 7 : 6 Nieckarz-Team
Słowiok M. x2
Szymura J. x2
Pietrzyk Ł. x1
Holeksa F. x1
Greń S. x1
Bralewski M. x4
Wójcik P. x1
Konderla K. x1
18:40:00
CdF Traktat Cieszyn 3 : 1 Printer Team
Podgórski T. x2
Pluta K. x1
Marianek M. x1
19:30:00
Galaktik Football 4 : 3 Oldboje Beskid Skoczów
Szturc W. x2
Wieczorek M. x1
Waliczek K. x1
Pacierz M. x2
Krajewski L. x1
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Rafał Kuchta - Marcin Pacierz, Mariusz Sawicki, Leszek Krajewski, Seweryn Wojciechowski, Jacek Kulpa, Janek Kisza , Irek Woźniczka i Mirek Swoboda.
17:00:00
Nieckarz-Team 2 : 3 Galaktik Football
Bralewski M. x2
20' Feruga M. Żółta kartka
Waliczek K. x1
Chraścina D. x1
Skrzypoń P. x1
17:50:00
KS Spójnia Górki Wielkie 3 : 8 LKS Beskid Brenna
Drelich J. x3
Bystroń D. x4
Holeksa F. x1
Pietrzyk Ł. x1
Greń S. x1
Ferfecki K. x1
18' Pietrzyk Ł. Żółta kartka
18:40:00
Przyjaciele 0 : 7 Printer Team
Makarski S. x2
Żertka W. x2
Olchawa D. x1
Brytan K. x1
Pisarek D. x1
19:30:00
Oldboje Beskid Skoczów 1 : 2 CdF Traktat Cieszyn
Krajewski L. x1
Trester G. x1
Podgórski T. x1
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Rafał Kuchta - Marcin Pacierz, Mariusz Sawicki, Leszek Krajewski, Seweryn Wojciechowski, Jacek Kulpa, Janek Kisza i Mirek Swoboda.
17:00:00
Printer Team 0 : 1 Oldboje Beskid Skoczów
Pacierz M. x 1
29' Kisza J. Żółta kartka
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Rafał Kuchta - Marcin Pacierz, Mariusz Sawicki, Leszek Krajewski, Irek Woźniczka i Janek Kisza.
17:50:00
CdF Traktat Cieszyn 3 : 3 Nieckarz-Team
Pluta K. x1
Podgórski T. x1
Miech M. x1
Bralewski M. x1
Nieckarz T. x1
Konderla K. x1
29' Nieckarz S. Żółta kartka
18:40:00
Galaktik Football 4 : 1 LKS Spójnia Górki Wielkie
Wieczorek M. x2
Wieczorek D. x1
Małysz A. x1
Drelich J. x1
19:30:00
Przyjaciele 9 : 5 LKS Beskid Brenna
Kochman B. x4
Herzyk D. x3
Kubień J. x1
Szołdra A. x1
40' Polok D. Żółta kartka
Ferfecki K. x1
Holeksa F. x1
Holeksa K. x1
Pietrzyk Ł. x1
Bystroń D. x1
30' Holeksa K. Żółta kartka
17:00:00 LKS
Beskid Brenna 2 : 4 Galaktik Football
Pietrzyk Ł. x1
Greń S. x1
Wieczorek M. x2
Skrzypoń P. x1
Wieczorek D. x1
17:50:00
Przyjaciele 2 : 8 Oldboje Beskid Skoczów
Kochman B. x2
Krajewski L. x2
Pacierz M. x2
Kisza J. x2
Wałaski W. x1
Sawicki M. x1
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Rafał Kuchta - Marcin Pacierz, Mariusz Sawicki, Leszek Krajewski, Irek Woźniczka, Waldek Wałaski, Janek Kisza i Mirek Swoboda.
18:40:00
Nieckarz-Team 5 : 0 Printer Team
Wójcik P. x2
Bralewski M. x1
Adamczyk P. x1
Skałka B. x1
19:30:00 LKS Spójnia Górki Wielkie 3 : 16 CdF Traktat Cieszyn
Drelich J. x2
Holeksa M. x1
Podgórski T. x4
Miech M. x3
Pluta K. x3
Wójcik G. x2
Trester G. x2
Tatka S. x1
Mędrala P. x1
17:00:00
Printer Team 8 : 0 LKS Spójnia Górki Wielkie
Marianek M. x3
Makarski S. x2
Olchawa D. x1
Żertka W. x1
Cieślar M. x1
17:50:00
CdF Traktat Cieszyn 13 : 0 LKS Beskid Brenna
Wójcik G. x4
Podgórski T. x3
Miech M. x3
Pluta K. x2
Mędrala P. x
18:40:00
Oldboje Beskid Skoczów 2 : 2 Nieckarz-Team
Pacierz M. x2
Bralewski M. x1
Stach K. x1
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Rafał Kuchta - Marcin Pacierz, Mariusz Sawicki, Seweryn Wojciechowski, Leszek Krajewski i Rafał Karkoszka.
19:30:00
Przyjaciele 2 : 4 Galaktik Football
Chrapek T. x1
Szołdra A. x1
Chraścina D. x2
Wieczorek M. x2
17:00:00
LKS Spójnia Górki Wielkie 4 : 10 Oldboje Beskid Skoczów
Waliczek D. x1
Gańczarczyk-Dec M. x1
Kozik J. x1
Karbowniczek P. x1
Krajewski L. x5
Pacierz M. x2
Woźniczka I. x1
Łuka P. x1
Karkoszka R. x1
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Rafał Kuchta - Marcin Pacierz, Irek Woźniczka, Leszek Krajewski, Rafał Karkoszka, Mirek Swoboda i Piotrek Łuka.
17:50:00
Przyjaciele 0 : 8 Nieckarz-Team
Bralewski M. x4
Skałka B. x1
Cieślar M. x1
Dziedzic W. x1
Adamczyk P. x1
18:40:00
Galaktik Football 0 : 2 CdF Traktat Cieszyn
Miech M. x1
Tatka S. x1
19:30:00
LKS Beskid Brenna 1 : 3 Printer Team
Pietrzyk Ł. x1
Makarski S. x1
Pisarek D. x1
Marianek M. x1
17:00:00
Przyjaciele 3 : 10 CdF Traktat Cieszyn
Szołdra A. x3
36' Szołdra A. Żółta kartka
Wójcik G. x3
Podgórski T. x2
Miech M. x2
Pluta K. x2
Mędrala P. x1
17:50:00
Printer Team 1 : 1 Galaktik Football
Makarski S. x1
Wieczorek M. x1
18:40:00
Oldboje Beskid Skoczów 3 : 2 LKS Beskid Brenna
Krajewski L. x3
18' Kulpa J. Żółta kartka
Bystroń D. x1
Greń S. x1
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Rafał Kuchta - Marcin Pacierz, Mariusz Sawicki, Jacek Kulpa, Irek Woźniczka, Seweryn Wojciechowski, Waldek Wałaski i Leszek Krajewski.
W przerwie zimowej naszą drużynę zasilił nowy zawodnik Leszek Krajewski (poprzednio Printer Team), który w debiucie ustrzelił hat-trick.
19:30:00 Nieckarz-Team 14 : 1 LKS Spójnia Górki Wielkie
Wójcik P. x6
Adamczyk P. x3
Bralewski M. x2
Cieślar M. x1
Skałka B. x1
Stach K. x1
Drelich J. x1
17:00:00
LKS Spójnia Górki Wielkie 5 : 6 Przyjaciele
Kozik J. x2
Drelich J. x1
Małysz A. x1
Karbowniczek P. x1
10' Dynak D. Żółta kartka
Chrapek T. x2
Boboń P. x2
Szołdra A. x1
Polok D. x1
17:50:00
Nieckarz-Team 2 : 6 LKS Beskid Brenna
Bralewski M. x2
Ferfecki K. x2
Greń S. x2
Holeksa K. x1
Bystroń D. x1
18:40:00
Printer Team 3 : 2 CdF Traktat Cieszyn
Krajewski L. x1
Żertka W. x1
Stokłosa D. x1
Podgórski T. x1
Tatka S. x1
19:30:00
Oldboje Beskid Skoczów 3 : 5 Galaktik Football
Pacierz M. x2
Sornat K. x1
39' Pacierz M. Żółta kartka
Wieczorek M. x3
Szturc W. x1
Wieczorek D. x1
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Rafał Kuchta - Marcin Pacierz, Mariusz Sawicki, Jacek Kulpa, Rafał Karkoszka, Waldek Wałaski i Kamil Sornat.
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 15 |
dzisiaj: 106, wczoraj: 89
ogółem: 3 045 598
statystyki szczegółowe